BRAZIL KIKSOM IZNENADIO NOGOMETNU JAVNOST: / Titeove trupe remizirale s Panamom

Peterostruki svjetski prvaci Brazilci odigrali su jednu od najlošijih utakmica u zadnjih tri godine

23.3.2019.
20:32

U pripremnom susretu odigranom u Portugalu nogometaši Brazila i Paname odigrali su 1-1. Peterostruki svjetski prvaci Brazilci odigrali su jednu od najlošijih utakmica u zadnjih tri godine otkad ih vodi Tite.

Brazil je igrao bez ozlijeđenoga Neymara

Prije ove utakmice Panama je izgubila sve četiri utakmice protiv Brazilaca uz gol-razliku 0-16, a taj se niz produžio u 31. minuti kada je Lucas Paqueta donio Južnoamerikancima vodstvo. No, samo četiri minute kasnije za Panamce je izjednačio Adolfo Machado.

Taj je rezultat ostao dokraja iako su Richarlison i Casemiro u nastavku pogađali vratnice. Brazil, koji je igrao bez ozlijeđenoga Neymara, u utorak gostuje kod Češke u Pragu gdje će pokušati oprati gorak okus ovog remija.