BRANIČI DONIJELI POBJEDU BARCELONI: / Kad neće napad, hoće - obrana! Rakitić umalo zabio

Ivan Rakitić za Barcu odigrao cijeli susret

20.4.2019.
23:23

Nogometaši Barcelone u subotu su na svom Camp Nou u 33. kolu Primere protiv Real Sociedada slavili sa 2-1 golovima braniča Clémenta Lengleta (45) i Jordija Albe (64), te ponovno imaju devet bodova više od drugoplasiranog Atletico Madrida.

Barcelona's Spanish defender Jordi Alba celebrates scoring his team's second goal with Barcelona's Chilean midfielder Arturo Vidal during the Spanish league football match between FC Barcelona and Real Sociedad at the Camp Nou stadium in Barcelona on April 20, 2019. (Photo by PAU BARRENA / AFP)

ATLETICO UZEO BODOVE PROTIV EIBARA: /

Rojiblancosi još nisu bacili koplje u trnje

Ivan Rakitić je za Barcu odigrao cijeli susret, a u 79. minuti mogao se upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj bio neprecizan. Nogometaši Atletica su u gostima dobili Eibar sa 1-0 pogotkom Thomasa Lemara u 85. minuti, a hrvatski napadač Nikola Kalinić igrao je od 70. minute za Atletico. U dvoboju klubova koji se bore za opstanak Celta je kod kuće dobila Gironu sa 2-1 pogocima Iaga Aspasa (34) i Sofianea Boufala (69).

REZULTATI: Celta Vigo 2 Aspas (34), Boufal (69) Girona 1 Portu (48) - - - Eibar 0 Atlético Madrid 1 Lemar (85) - - - Rayo Vallecano 0 Huesca 0 - - - Barcelona 2 Lenglet (45), Alba (64) Real Sociedad 1 Juanmi (62)