KAOS NA ŠUBIĆEVCU / Boysi 'zapalili' tribine i prekinuli utakmicu, navijač utrčao na teren, policija upala među navijače

U 34. minuti dvoboja Šibenika i Dinama u teren su doletjele dvije baklje

15.5.2022.
20:20
Luka Stanzl/PIXSELL

Danas od 19:05 na Šubićevcu gostuje Dinamo, koji bi pobjedom nad domaćim Šibenikom osigurao novi naslov prvaka Hrvatske. Aktualnom prvaku cilj je pobjeda, kako u posljednjem kolu protiv Hajduka ne bi morali loviti naslov.

DINAMO JE PRVAK HRVATSKE /

Čačić boysi srušili Šibenik i uništili snove Splićana o naslovu prvaka, Tolić i Bočkaj osigurali novi trofej Modrima

Velik broj navijača došao je iz Zagreba, a s tribina je i prije samoga početka susreta mogla čuti pjesma 'Dinamo je pravi šampion', kao i 'Hoćemo pobjedu'.

Ubačene i baklje

Također, BBB-i i Funcuti zajedno su zapjevali: 'Jedna će Torcida plakati ovu noć, jei se, jei, Splite, Dinamo šampion'.

U 34. minuti dvoboja Šibenika i Dinama u teren su doletjele dvije baklje. Ubačene su izvan stadiona, a igra je kratko bila prekinuta dok nisu iznesene izvan travnjaka.

Velika bakljada, navijač utrčao na teren

Malo prije 70. minute na zapadnoj tribini, koja je prepuna Bad Blue Boysima, došlo je do naguravanja. No, incident su spriječili pripadnici interventne policije i stariji članovi BBB-a.

U 71. minuti utakmica prekinuta zbog bakljade Bad Blue Boysa koji su već krenuli slaviti novi naslov, a jedan je navijač uletio na teren. No, on je ubrzo savladan.