BOSANSKI DIJAMANT BRILJIRAO PROTIV VERONE: / Fiorentina bolja od Bologne

Nogometaši Rome rutinski su pobijedili Veronu 3-0 u susretu četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva.

16.9.2017.
23:18

Roma je do pobjede stigla golovima Radje Nainggolana (22) i Edina Džeke (33, 63). Gosti su od 66. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Francuz Samuel Souprayen.

Fiorentina je slavila protiv Bologne golovima Federica Chiese (51) i Germana Pezzelle (69), dok je pogodak za goste zabio Rodrigo Palacio (52). Milan Badelj je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, a u 16. minuti je dobio žuti karton. Kod gostiju je od 73. minute zaigrao Bruno Petković.

[VIDEO] GENIJALNOST IVANA PERIŠIĆA: Hrvat nastavlja trpati protivničke mreže! Pogledajte novo remek djelo

Na ljestvici vodi Inter sa 12 bodova, dok Juventus i Napoli imaju po devet bodova, ali i utakmicu manje. 'Juve' u nedjelju gostuje kod Sassuola, dok će Napoli ugostiti Benevento.

REZULTATI:

Roma - Verona 3-0 (Nainggolan 22, Džeko 33, 63) Fiorentina - Bologna 2-1 (Chiesa 51, Pezzella 69 / Palacio 52) Crotone - Inter Milan 0-2 (Skriniar 82, PERIŠIĆ 90+2)