Borba za vrh se nastavlja / Borussia Dortmund opet je na vrhu Bundeslige, Kovač s Bayernom neobjašnjivo 'kiksao'

Bayern je ispustio vrh ljestvice neočekivanim kiksom u gostima kod Freiburga

30.3.2019.
18:50
AP Images

Dortmundska Borussia ponovno je na vrhu Bundeslige! Na svom travnjaku ugostila je Wolfsburg i na kraju doslovno izvukla pobjedu 2:0 u susretu u kojem nije briljirala i Wolfsburg nije bio ništa lošiji protivnik. Imali su i gosti nekoliko dobrih prilika, ali lopta ih nije poslušala.

I kada se činilo da će susret završiti bez pobjednika, Borussia je stigla do pogodaka. Prvo je u 90. minuti Paco Alcacer sjajno pogodio iz slobodnog udarca sa 17 metara po sredini gola, živi zid se raspao i lopta je prevarila dotad odličnog Casteelsa. Alcacer tu nije stao, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade nakon istrčane kontre Jadona Sancha zabio je za konačnih 2:0.

Bayern je ispustio vrh ljestvice neočekivanim kiksom u gostima kod Freiburga. Tamo je Kovačeva momčad remizirala 1:1 u susretu u kojem je imala dominaciju, loptu u nogama, prilike, ali realizacija je bila loša.