TORINO REMIZIRAO / Borna Barišić zabio golčinu u Kupu, Inter u golijadi slavio u Rimu

Večernje nogometne vijesti s europskih terena

10.2.2024.
22:37

Glasgow Rangersi su ušli u četvrtfinale kupa Škotske pobjedivši Ayr United FC rezultatom 2:0 na svom terenu.

ZABIO U DERBIJU 'SVOJIMA' /

Stanišić igrač utakmice protiv Bayerna: Real razbio Gironu, Modrić ušao s klupe

Borna Barišić, hrvatski branič, postigao je prvi gol na utakmici, nakon što je loše očišćena lopta došla do njega u kaznenom prostoru Ayr Uniteda, što je povremen Vatreni iskoristio za vodstvo od 1:0 već u 10. minuti.

Serie A

U prvom susretu subotnjeg programa 24. kola talijanskog prvenstva, nogometaši Lazija su kao gosti pobijedili Cagliari rezultatom 3:1.

Ciro Immobile je postigao drugi gol za Lazio i tako dostigao brojku od 200 golova u Serie A, pošto je zabio nakon odbijanca nakon što je Scuffet obranio njegov prvi udarac. Time je postao deveti igrač u povijesti Serie A koji je postigao 200 golova.

Inter, vodeći tim u talijanskom nogometnom prvenstvu, uspio je napraviti preokret i pobijedio Romu rezultatom 4:2 u susretu 24. kola. Na poluvremenu je Roma vodila s 2:1. Inter sada ima 60 bodova, što je sedam više od drugoplasiranog Juventusa, dok Roma zauzima peto mjesto s 38 bodova.

Torino našeg Ivana Jurića i Nikole Vlašića podijelio je bodove sa Sassuolom. Odigrali su 1:1 na gostovanju.