Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BIVŠI MANDŽIN SUIGRAČ ZARAŽEN KORONAVIRUSOM: /

Pogledajte kakav je video snimio samo dan prije nego što je doznao loše vijesti

Matuidi (32) ima naslov svjetskog prvaka s Francuskom

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Član torinskog Juventusa i francuski reprezentativac Blaise Matuidi obolio je od koronavirusa i nalazi se u izolaciji. Matuidijev test na koronavirus bio je pozitivan, a Francuz je u izolaciji od 11. ožujka te je zasad dobroga zdrastvenoga stanja, objavio je Juventus.

Dan prije nego što je doznao da je pozitivan, Matuidi je objavio video poruku u kojoj je upozorio fanove na opasnost od zaraze.

“U početku nisam shvaćao koliko je opasan ovaj virus i koliko se brzo širi Italijom. Tisuće je pozitivnih u samo u nekoliko dana. Moramo shvatiti da nitko nije nedodorljiv, naše obitelji i bližnji. Važno je to uzeti u obzir i pratiti pravila”, poručio je Matudi samo dan prije nego što je doznao da je i on pozitivan.

Matuidi (32) ima naslov svjetskog prvaka s Francuskom, a u Juventus je došao 2017. godine iz PSG-a.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike