BIVŠI IGRAČ RIJEKE IZDOMINIRAO U EUROPSKOJ LIGI: / Zabio gol i čak triput asistirao

Među strijelce se upisao i Josip Tadić

23.7.2019.
23:12

U prvom susretu 2. pretkola Europske lige litavska Sudova je na gostovanju u San Marinu pobijedila Tre Penne sa 5:0, a među strijelce su se upisali i hrvatski nogometaši Andro Švrljuga i Josip Tadić.

Švrljuga je bio najbolji igrač utakmice, postigao je pogodak te dodao tri asistencije.

PRVI MAČIĆI SE U VODU (NE)BACAJU: /

Nisu modri nešto posebno briljirali, ali jedna stvar jako veseli; ovo mnogi nisu vidjeli na TV-u

Bivši nogometaš Rijeke, Istre 1961 i Pomorca postigao je treći pogodak na utakmici u 66. minuti, te asistirao za drugi, četvrti i peti pogodak.

Među strijelce se upisao i Tadić. Bivši napadač Dinama zatresao je mrežu u 81. minuti. Golove su zabili i Matulevičius (10), Topčagić (20 i Ricketts (90+1). Dodajmo kako je za litavski sastav branio hrvatski vratar Ivan Kardum. Uzvratni susret je 30. srpnja u Marijampoleu.