KVALIFIKACIJE ZA LP /

Bivši igrač Dinama i Rijeke zabio za pobjedu momčadi koja je prošle godine osramotila Plave

Spomenimo i kako je crnogorski prvak Dečić izgubio 3-0 na gostovanju kod velškog TNS-a.

9.7.2024.
22:24
Marko Lukunic/PIXSELL

U utorak su bile na rasporedu prve utakmice prvog pretkola Lige prvaka, a kosovski prvak Ballkani, koji je prošle sezone u Konferencijskoj ligi nanio jedan od najsramotnijih poraza Dinamu od 2-0, slavio je kod andorske Santa Colome 2-1.

OTVORENA VRATA /

Navijačima u obilasku Maksimira najzanimljivije tri stvari: 'Definitivno ih je to najviše iznenadilo'

Andorci su prvi i poveli golom El Ghazouija u 22. minuti, da bi Emerllahu izjednačio u 42. Pobjedu gostima donio je bivši igrač Dinama i Rijeke Bernard Karrica u 90. minuti.