MREŽE MIROVALE / Bišćan remizirao protiv bivšeg suigrača u utakmici s čak tri crvena kartona: Četiri kola nema pobjedu

Bišćanova momčad tako je i četvrto kolo u nizu bez pobjede, a trenutno su na 11. mjestu sa 17 bodova. Al Ettifaq ima 24 boda.

7.12.2023.
21:17

Igor Bišćan i njegov Al Shabab su u 16. kolu prvenstva Saudijske Arabije remizirali 0-0 kod kuće protiv Al-Ettifaqa koje vodi njegov bivši suigrač iz Liverpoola Steven Gerrard.

NIKAKO DA MU KRENE /

Bilićeva momčad u evidentnoj krizi, peto kolo u nizu bez pobjede: Radovao se zato bivši kapetan Dinama

Iako golova nije bilo, uzbuđenja nije nedostajalo, vidjeli smo čak tri crvena kartona, od čega su dva dobili Biščanovi igrači Banega u 67. i Cuellar u 86. minuti. U toj 86. minuti isključen je i Gray kod gostiju.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počelo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.