BILIĆEV NASLJEDNIK STIGAO DO PRVE POBJEDE: / WBA slavio u utakmici punoj preokreta, ali i dalje je u zoni ispadanja

Predzadnji West Brom došao je do tek druge prvenstvene pobjede u sezoni, a prve pod vodstvom trenera Sama Allardycea, koji je naslijedio Slavena Bilića

16.1.2021.
16:54

U susretu 19. kola Premier lige West Bromwich Albion je u subotu u gostima ostvario važnu pobjedu u borbi za opstanak, svladavši Wolverhampton sa 3-2.

West Brom je poveo u u 8. minuti iz penala kojeg je realizirao Brazilac Matheus Pereira, ali do poluvremena domaćini su uspjeli preokrenuti rezultat. Prvo je u 38. minuti izjednačio 18-godišnji Portugalac Fábio Silva, a pet minuta kasnije Willy Boly pogađa za vodstvo Wolverhamptona 2-1.

DIAMANTAKOS SPASIO HAJDUK PROTIV CROATIJE: /

Bijelima samo remi, njihov trener poručio; 'Nova godina počinje s novim mentalitetom...'

Prvo vodstvo WBA-a nakon Bilića

Novi preokret, ali ovaj puta u korist gostiju, dogodio se u prvih 11 minuta drugog poluvremena. Semi Ajayi je u 52. minuti zabio za 2-2, a četiri minute nakon toga je Brazilac Matheus Pereira ponovno iz penala pogodio za konačnih 3-2, i tako je predzadnji West Brom došao do tek druge prvenstvene pobjede u sezoni, a prve pod vodstvom trenera Sama Allardycea, koji je naslijedio Slavena Bilića.

U subotu se još sastaju Leeds - Brighton, West Ham - Burnley, Fulham - Chelsea te Leicester - Southampton.