PRVO POLUVRIJEME PRESUDILO / Bilić iznenadio četvrtu momčad prvenstva i upisao uvjerljivu veliku gostujuću pobjedu

Sve je već bilo riješeno nakon prvih 45 minuta kada je Bilićeva momčad vodila 3:0.

23.12.2023.
21:15

Al-Fateh, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, slavio je u 18. kolu saudijske prve lige na gostovanju kod Al-Taawouna 1:3. Domaćini su bili veliki favoriti budući da su četvrta momčad prvenstva, ali ih je Al-Fateh, koji se nalazi na sedmom mjestu uspio iznenaditi.

DOMINANTNA POBJEDA /

Pongračić i društvo nemoćni protiv lidera prvenstva: Inter ponovno na 'plus 4' na vrhu Serije A

Salem Alnajdi je doveo goste u vodstvo u 30. minuti, samo pet minuta kasnije na 0:2 je povisio Saad Al-Shurafa, a isti je igrač u posljednjim trenucima prvog dijela zabio svoj drugi gol za 0:3.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela na 1:3 je smanjio Joao Pedro, a u 98. minuti Ashraf El Mahdioui je propustio realizirati penal za domaću momčad nakon što je pogodio prečku.

Al-Fateh je nakon 18 kola sedma momčad prvenstva s 28 osvojenih bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.