BIJES KAKAV JOŠ NISTE VIDJELI: / Nevjerojatna je bila Guardiolina reakcija nakon što je shvatio da ispada iz Lige prvaka

Među posljednjih osam momčadi Lige prvaka plasirao se Monaco nakon senzacionalne pobjede protiv Josepa Guardiole i njegovog Manchester Cityja koji je na ogled doputovao s 5-3 iz prve utakmice.

16.3.2017.
8:49

Drhtao je proslavljeni španjolski trener već nakon pola sata uzvarata kada je domaćin poveo 2-0, smirio se dvadeseteak minuta prije kraja ogleda nakon što mu je momčad smanjila rezultat, a totalno izgubio živce u 77. minuti kada je francuski klub ponovno stigao do dva gola razlike. Pokazat će se da je tih 3-1 bilo upravo ono što je trebalo i suigračima za veliko slavlje, a upravo to bio je i okidač nakon kojeg je Guardiola totalno poludio.

LUDO SLAVLJE U SVLAČIONICI: /

Subašić opalio 'selfie' s gazdama kluba i poslao poruku o kakvoj se momčadi radi

Emocije kakve ne prikazuje često bivši je trener Barcelone i minhenskog Bayerna iz sebe je izbacivao nakon što je Bakayoko usmjerio njegovu momčad prema izlaznim vratima elitnog europskog klupskog nogometnog natjecanja.