prva hnl / Belupo se vratio starim navikama: Koprivničani prosuli dva gola prednosti i upisali 14. remi sezone

Domaća je momčad imala vodstvo od 3:1 sve do 90. minute, no Puljani se nisu predavali te su s dva pogotka uspjeli doći do boda

8.4.2019.
20:14
Damir Spehar/PIXSELL

Činilo se da ćemo svjedočiti petoj pobjedi Slaven Belupa ove sezone. U Koprivnicu je stigla Istra 1961 koja je bila na nizu od pet uzastopnih poraza, danas je "trebala" upisati i šesti, no to se ipak nije dogodilo.

Naime, domaća je momčad imala vodstvo od 3:1 sve do 90. minute, no Puljani se nisu predavali te su s dva pogotka uspjeli doći do boda, ukupno šesti puta ove sezone. S druge strane, Slaven Belupo ponovno je prokockao bodove, a ovo mu je bio čak 14. remi u sezoni.