GLEDA I UČI / Mladi Englez pokazao poštovanje prema svom mentoru Luki Modriću

Nakon utakmice, Bellingham je komentirao svoj potez

1.10.2023.
9:13

Španjolski nogometni velikan Real Madrid prekinuo je sjajnu seriju Girone nanijevši najugodnijem iznenađenju u Primeri prvi poraz ove sezone.

BIVŠI VATRENI /

Osijek je u velikoj krizi, poraženi su i u Koprivnici: Može li Tomas prebroditi situaciju?

"Kraljevski klub" je na stadionu Municipal de Montilivi slavio sa 3-0 prekinuvši sjajnu seriju Girone koja je u prvih sedam kola upisala šest pobjeda i remi.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

Girona je odlično ušla u susret i u prvih pet minuta je imala dvije lijepe prilike. U trećoj minuti je pucao Yangel Herrera, ali preko gola, dok je samo minutu kasnije Viktor Tsygankov pogodio stativu.

'Već tri mjeseca svaki dan gledam što Modrić radi'

Nakon početne inicijative domaćina, Real se uspio pribrati i u 17. minuti je stigao do vodstva golom Joselua kojem je fantastično "vanjskom" asistirao Jude Bellingham, a to je inače zaštitni znak Luke Modrića.

Nakon utakmice, Bellingham je komentirao svoj potez: "Već tri mjeseca svaki dan gledam što Modrić radi. Želim biti kreativan. Bio je to dobar gol jer je skinuo pritisak s nas koji su nametnuli od starta", objasnio je.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije nastupio za Real koji je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.