EURO NOGOMET / Bayer se u Azerbajdžanu golom u 92. spasio prvog poraza u sezoni

7.3.2024.
20:52

U terminu od 18.45 sati odigrane su tri utakmice osmine finala Europske lige u kojima su uvjerljive pobjede upisali Liverpool i Roma, dok je Bayer u Azerbajdžanu izvukao remi 2-2, iako je gubio 2-0.

VELIKA POBJEDA /

Senzacija bivšeg trenera Dinama u Saudijskoj Arabiji: Šokirao Brozovića i Ronalda

Qarabag je stigao do vodstva 2-0 stigao golovima Benzije u 26. i Juninha u 45. minuti. Wirtz je smanjio na 2-1 u 70. minuti, da bi Apotekare od prvog poraza u sezoni spasio Schick u drugoj minuti sudačke nadoknade. Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić je igrao od 80. minute.

Roma je s uvjerljivih 4-0 pobijedila Brighton golovima Dybale, Lukakua, Mancinija i Cristantea.

Veliki korak prema četvrtfinalu napravio je i Liverpool slavljem 5-1 u Pragu protiv Sparte. Mac Allister, Nunez dva puta, Diaz i Szoboszlai su tresli mrežu Čeha, a zanimljivo jedini njihov gol bio je autogol Bradleya.

Uzvrati su za tjedan dana.

Sosi 90 minuta u remiju u Amsterdamu

Dva bivša europska prvaka Ajax i Aston Villa u prvoj su utakmici osmine finala Konferencijske lige u Amsterdamu igrali 0-0.

U domaćem sastavu Borna Sosa odigrao je svih 90 minuta, Jakov Medić je ostao na klupi dok Josip Šutalo nije imao pravo nastupa zbog crvenog kartona.

U preostala tri susreta igrana u ranijem terminu velike prednosti od tri gola gostujućim pobjedama ostvarili su Maccabi Tel Aviv i Lille, Maccabi je sa 4-1 svladao Olympiacos, a Lille sa 3-0 Sturm, dok je jedini uspješni domaćin bio Molde koji je sa 2-1 svladao Club Brugge.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.