NE IDE NI S NOVIM TRENEROM / Nastavlja se serija loših rezultata: Barcelona treći put zaredom nije upisala pobjedu

Osasuna je također u lošoj seriji, bez pobjede je već devet kola, a ovo je bio treći uzastopni rem

12.12.2021.
20:58

Nogometaši Barcelona nastavili su seriju loših rezultata nakon što su u susretu 17. kola Primere odigrali 2-2 na gostovanju kod Osasune.

Treći je to Barcin susret u nizu bez pobjede nakon poraza od Real Betisa i Bayerna, a dodajmo i kako su Katalonci u posljednjih 11 utakmica u svim natjecanjima slavili samo tri puta.

Osasuna je također u lošoj seriji, bez pobjede je već devet kola, a ovo je bio treći uzastopni remi. Barca je u Pamploni vodila 1-0 i 2-1, ali se Osasuna oba puta vratila.

RASPLET LIGE PRVAKA /

Bayern razvalio Barcelonu i izbacio ju iz Lige prvaka, Sane zabio spektakularan pogodak

Real i dalje vodeći

Gosti su poveli u 12. minuti golom Nice Gonzaleza, a smo dvije minute kasnije domaćin je izjednačio preko Davida Garcije. Mladi 19-godišnji marokanski napadač Abdessamad Ezzalzouli je u 49. minuti doveo Barcu u novu vodstvo, no četiri minute prije kraja izjednačio je Chimy Avila. Za Osasunu je od 68. minute zaigrao hrvatski napadač Ante Budimir.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 39 bodova ispred Seville koja ima 34 i Betisa sa 30 bodova. Barcelna je osma sa 24 boda.