Španjolska liga / Barcelona rutinski slavila u gostima kod Girone, Rakitić odigrao svih 90 minuta

Girona se pokazala kao zahtjevan protivnik, ali Katalonci su bili sigurni i na visini zadatka

27.1.2019.
18:31
AP images

U 21. kolu španjolske La Lige Barcelona je bez ikakvih problema došla do pobjede protiv Girone i zadržala pet bodova prednosti ispred Atletico Madrida.

Kao što se i očekivalo, Barcelona nije imala velikih problema na gostovanju kod Girone. Girona se pokazala kao zahtjevan protivnik, ali Katalonci su bili sigurni i na visini zadatka.

Već nakon devet minuta susreta, gosti su došli do vodstva. Strijelac je bio Nelson Semedo koji je lijepo pogodio za 0:1. U ranoj fazi susreta Barcelona je mogla povećati vodstvo, ali je Philippe Coutinho slabo reagirao. U 23. minuti veliku priliku imao je Lionel Messi koji je u svom stilu pucao s ruba šesnaesterca, ali je njegov udarac otišao malo pored gola.