LIJEP DETALJ / Atalanta prekinula niz od četiri poraza, Seriju A očarao zagrljaj hrvatskog dvojca

9.1.2023.
23:37

Mario Pašalić odigrao je prvih 45 minuta u prvoj pobjedi Atalante nakon više od dva mjeseca, a njegova momčad je bila uspješna na gostovanju kod Bologne.

Na samom početku izgledalo je kao da će se kriza Gasperinijeve momčadi produbiti, jer su domaći poveli već u šestoj minuti, a prednost su čuvali sve do predaha. Pašalić je igru napustio na poluvremenu nakon što je u 38. minuti zaradio žuti karton.

SAMO JEDNU ŽELJU IMA /

Brekalo odbio dvije ponude iz Španjolske, a razlog će razočarati navijače Dinama

Bez našeg reprezentativca u kadru, Atalanta je uspjela režirati preokret u nastavku. Naime, već u 47. minuti je Teun Koopmeiners poravnao rezultat, a desetak minuta kasnije je Rasmus Hojlund postavio konačnih 1:2.

Zanimljiv detalj se zbio prije samog početka dvoboja. Kamere su zabilježile emotivan susret dvojice hrvatskih igrača koji su u ovom dvoboju bili na različitim stranama. Riječ je, naravno, o Mariju Pašaliću i Nikoli Moru, a taj detalj je Serie A objavila i na svojim društvenim mrežama.