EMERY NA APARATIMA / Aston Villa nije uspjela zasjesti na čelo Premier lige: Od blamaže se spasili u fotofinišu utakmice

Aston Villa je pobjedom mogla preuzeti vrh ljestvice, no s jednim bodom se probila na drugu poziciju. Arsenal i dalje vodi sa 39 bodova, koliko ima i Aston Villa, ali uz slabiju razliku pogodaka. Treći je Liverpool s bodom manje.

22.12.2023.
23:14

Nogometaši Aston Ville propustili su barem privremeno preuzeti vrh ljestvice Premier lige nakon što su u susretu 18. kola engleskog prvenstva na svom terenu odigrali 1-1 protiv Sheffield Uniteda.

BRAVO DEČKI! /

Hrvatska ima svjetske prvake: Gvardiol i Kovačić zaigrali u velikoj pobjedi Građana, a 'Kova' je ispisao povijest!

Međutim, momčad iz Birminghama može biti sretna i s jednim bodom jer jer remi protiv, do ovog kola posljednje momčadi Premier lige, izborila golom u osmoj minuti sudačke nadoknade.

"Fenjeraš" Premier lige umalo je šokirao jedno od najugodnijih iznenađenja ove sezone u engleskom prvenstvu. No, Villa se izvukla duboko u sudačkoj nadoknadi produživši niz bez poraza na sedam kola.

Gosti su poveli u 87. minuti golom Camerona Archera. Kada se već činilo kako će Sheffield upisati tek treću pobjedu ove sezone i prekinuti Villinu sjajnu seriju, Nicolo Zaniolo je u osmoj minuti nadoknade izjednačio na 1-1.

Sheffield United je napredovao na 19. mjesto s devet bodova, ali je i dalje u zoni ispadanja. Sada je "fenjer" preuzeo Burnley s osam bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.