U LAGANOM PADU / Brozović zabio u pobjedi za Al Nassr, Igor Bišćan produbio krizu: Za pobjedu ne zna već sedam utakmica

Domaćini su rezultatom 1:0 odnijeli pobjedu, a jedini strijelac na utakmici bio je Godwin Saviour

22.12.2023.
18:39
profimedia

U 18. kolu saudijske Premier lige Igor Bišćan s Al Shababom upisao je novi poraz kod Al Akhdouda. Bišćanu je ovo sedma utakmica bez pobjede.

DJELOMIČNO ISKUPLJENJE /

Nakon velike blamaže Ajax napravio neočekivani potez: 'Dijelimo tu bol i duboko smo posramljeni'

Domaćini su rezultatom 1:0 odnijeli pobjedu, a jedini strijelac na utakmici bio je Godwin Saviour. On je već u trećoj minuti odlučio sudbinu utakmice budući da se nakon toga rezultat nije mijenjao.

Al Nassr je u 18. kolu lige ugostio Al-Ettifaq. Rezultatom 3-1 pred svojim je navijačima pobijedio i povećao razliku na ljestvici.

Utakmica je bez golova bila sve do 43. minute kada je Alex Nicolao Telles zabio i poveo za Al Nassr. Zatim je razliku povećao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je postigao pogodak u 59. minuti. Za 3-0 u 73. minuti jedanaesterac pogađa Cristiano Ronaldo.

Utakmica je u tom trenutku bila više manje odlučena, ali je počasni gol za gostujuću momčad postigao Mohammed Al Kuwaykibi u 85. minuti.

Al Nassr se trenutno nalazi na drugom mjestu s 40 bodova i zaostaje deset bodova za, prvim, Al-Hilalom, dok je Al Shabab na 13. mjestu s 18 bodova.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.