TRI KOLA PRIJE KRAJA / Dva Hrvata slave povijesni naslov: Njihova momčad 2019. ušla je u prvu ligu, a danas su postali prvaci

7.5.2023.
19:31

Rakow je po prvi u povijesti prvak Poljske.

Momčad u kojoj igraju Hrvati Zoran Arsenić i Fran Tudor naslov je osigurala tri kola prije kraja prvenstva i to nakon što je Legia izgubila 2-1 na gostovanju kod Pogona.

POGLEDAJTE GOL /

Lovren zabio u utakmici u kojoj je njegova momčad u 55. minuti gubila 4-1 da bi na kraju uzela tri boda

Rakow je mogao ranije danas i sam potvrditi naslov bodom, ali su izgubili 1-0 kod Korone.

Tudor je u 95. minuti ima priliku na prazan gol, ali istaknuo se velikim promašajem koji možete pogledati ovdje.

No, taj promašajem nije koštao njegovu momčad koja eto slavi prvi povijesni naslov.

Zanimljivo, Rakow je u prvu ligu ušao 2019., a u posljednje dvije sezone završavali su drugi.