ARSENAL UPISAO TREĆU POBJEDU U NIZU: / Lacazette zabio Čekićare ka dnu ljestvice

7.3.2020.
19:04

Nogometaši Liverpoola u subotu su na svom terenu u 29. kolu Premier lige svladali Bournemouth s 2:1. U 9. minuti Callum Wilson je šokirao Anfield, ali su Redsi uspjeli preokrenuti već u prvom poluvremenu golovima Mohameda Salaha (25') i Sadia Manea (33').

To je donijelo olakšanje treneru Juergenu Kloppu, budući da su iza Redsa tri poraza (Atletico Madrid u LP, Watford u prvenstvu i Chelsea u FA kupu), a u srijedu na Anfieldu Liverpool u uzvratu osmine finala Lige prvaka protiv Atletica mora nadoknaditi 0:1 iz prve utakmice. Dejan Lovren nije bio u zapisniku Redsa.

LIVERPOOL JOŠ JEDNIM PREOKRETOM DO NOVE POBJEDE: /

Salah srušio rekord Fernanda Torresa

Slavlje Arsenala

Wolverhampton, koji ima šanse da ulovi Ligu prvaka, je kod kuće protiv Brightona odigrao 0:0. Gostima će bod dobro doći u borbi za opstanak.

Za opstanak se bori i West Ham, koji je u gostima kod Arsenala izgubio sa 0:1, a jedini pogodak zabio je Alexandre Lacazette u 78. minuti. Arsenalu je to treća pobjeda u nizu.

I novak u Premier ligi Sheffield United ima izgleda da se dokopa Lige prvaka, na domaćem terenu je dobio posljednjeplasirani Norwich sa 1:0 pogotkom Billyja Sharpa (36').