KAKAV PEH / Argentinski superstar ozlijedio se na bizaran način i neće ga biti do sljedeće godine: 'Jako je loše...'

'Prema mom iskustvo teško ćemo ga opet vidjeti na terenu prije 2023. godine'

10.10.2022.
8:57

Dosadašnji napadač Juventusa Paulo Dybala potpisao je ugovor s Romom ovo ljeto. On je u prijestolnicu došao kao slobodan igrač jer je napustio Juve gdje mu je istekao ugovor.

SPASIO IH LUKIĆ /

Torino Nikole Vlašića i Ivana Jurića se ispromašivao pa sretno iščupao bod u 90. minuti

Argentinski nogometaš potpisao je trogodišnji ugovor s Romom po kojem zarađuje šest milijuna eura po sezoni. Dybala je igrao za Juve od 2015., kada je stigao iz Palerma, te je zabio 115 golova u 293 utakmice i osvojio pet naslova prvaka Italije i četiri domaća kupa.

Nogometaši Rome u posljednjem su nedjeljnom dvoboju 9. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali Lecce sa 2-1 (1-1).

'Razgovarao sam s liječnikom'

Roma je povela u otvaranju dvoboja preko Smallinga (6), a od 23. minute je imala i igrača više nakon što je prestrogo isključen Hjulmand. Ipak, Lecce je uspio poravnati preko Strefezze (39), ali odmah početkom nastavka Roma je dobila novi sudački poklon jer je blagi dodir Askildsena s Abrahamom glavni sudac okarakterizirao kao kazneni udarac iz kojega je Dybala (48-11m) postigao pobjednički gol.

Prilikom izvođenja najstrože kazne 'La Joya' se ozljedio i napustio igru. Mourinho je umjesto Dybale, koji zadnje tri sezone muku muči s ozljedama stavio u igru Nemanju Matića, a nakon utakmice Jose je komentirao njegovo stanje:

"Rekao bih da je loše, da ne kažem jako loše. Razgovarao sam s liječnikom i Dybalom i prema mom iskustvo teško ćemo ga opet vidjeti na terenu prije 2023. godine"