BUNDESLIGA / Andrej Kramarić zabio prvi gol u sezoni: Hoffenheim razbio favorizirani Bayer

Momčad Hoffenheima upisala je drugu pobjedu u sezoni.

20.8.2022.
17:58

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić postigao je jedan pogodak u pobjedi njegovog Hoffenheima u Leverkusenu kod Bayera od 3-0, u dvoboju trećeg kola njemačke Bundeslige.

Gotovo cijeli put prema tri boda Hoffenheim je prevalio u prvom poluvremenu. Tada je, naime, Bayer napadao, a gosti su zabijali pogotke. U devetoj minuti sjajno je petom, sa sedam-osam metara, pogodio Baumgartner, dok je u 34. minuti bilo 2-0.

ODLIČAN POČETAK SEZONE /

Bravo majstore: Perišić asistirao za pobjedu Tottenhama i prvo mjesto na tablici

Kabak je probio desnu stranu i poslao ubačaj u domaći šesnaesterac. Vratar Bayera nije uspio doći do lopte, ali ju je zato dočekao Kramarić i iz blizine glavom postigao svoj prvi pogodak u sezoni. Na samom kraju prvog dijela postigao je Hoffenheim novi pogodak, ali je poništen zbog prethodnog prekršaja.

Pobjednik je i definitivno odlučen u 78. minuti kada je fantastičan pogodak postigao Rutter, koji je raspalio s 15-ak metara iskosa te je pogodio suprotne rašlje. Prije driblinga i udarca Ruttera je uposlio Kramarić.