BRAVO KRAMA / Andrej Kramarić sjajno zabio Herthi usred Berlina, počela je udarna igla Hrvatske zabijati

Andrej Kramarić postigao treći gol sezone

2.10.2022.
16:34

Hrvatski reprezentativni napadač, udarna napadačka snaga i igla Vatrenih Andrej Kramarić, zabio je u nedjelju poslijepodne u Berlinu gol Herthi za vodstvo 1-0 u 25. minuti. Susret je na kraju završio 1-1.

CRNO NA BIJELO /

Je li Dalić u pravu što je hit napadača stavio u drugi plan? 'Reprezentacija se ne gradi oko pojedinca. On može igrati samo u jednoj specifičnoj situaciji'

Kramarić je sjajno odigrao sa suigračima, istrčao u napad pa završio lijepu akciju Hoffenheima za vodstvo na Olimpijskom stadionu.

Izbio je Andrej sam pred golmana i matirao ga nakon udarca suigrača izvana, nakon što je nekako naletio na napucanu loptu koja je imala snažnu putanju. Istina, imao je i sreće pritom, ali svojim istrčavanjem i sjajnim osjećajem za prostor i loptu tu je sreću isprovocirao. Kabak je pucao, a Kramarić ekspresno postavio nogu u naletu.

Bio mu je to treći gol sezone.

Domaći sastav je izjednačio u 37. minuti, a strijelac je bio Lukebakio te je s tih 1-1 i završila utakmica. Herthi je ovo bio treći, a Hoffenheimu drugi ligaški remi u nizu.