PRVA REAKCIJA / Ancelotti oštar prema Luki nakon utakmice: 'Ne želim Modrića kriviti za poraz, ali bio je loš'

Igra hrvatskog kapetana podigla je puno prašine

25.9.2023.
8:19

U velikom madridskom derbiju Atletico Madrid je na stadionu Civitas Metropolitano pobijedio Real Madrid sa 3-1 nanijevši "Kraljevskom klubu" prvi poraz sezone.

EL MADRILENO /

Dezorijentirani Real izgubio gradski derbi: Modrić poludio na suca, pa izašao na poluvremenu

Zanimljivo, sva tri gola Atletico je zabio udarcima glavom pri čemu je dvostruki strijelac bio Alvaro Morata (4, 46), a pogodak je postigao i Antoine Griezmann (18). Za Real je zabio Toni Kroos (35).

Luka Modrić je za Real igrao samo prvo poluvrijeme i dobio karton zbog prigovora , dok je Ivo Grbić bio na Atleticovoj klupi.

'Igrao je loše'

Kapetana Hrvatske je komentirao Realov trener Carlo Ancelotti: "Krenuo sam s Modrićem jer sam htio što više imati loptu, a i želio sam odmoriti Tchouamenija, koji u posljednje vrijeme igra puno", rekao je i nastavio:

"Ne želim upirati prstom u ikoga i raditi to Modriću bilo bi previše, ali on je igrao loše. Kao i njegovi suigrači. Zato sam na poluvremenu umjesto Modrića uveo napadača Joselua kako bismo bili opasniji naprijed."

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.