PRVA POBJEDA / Al Nassr pregazio Bilićev Al Fateh 'petardom', Ronaldo, Mane i Brozović oduševili nogometni svijet

Al Nassr ostvario je prvu pobjedu u prvenstvu

25.8.2023.
21:20
Porfimedia

Bogati saudijski Al Nassr je danas u 3. kolu saudijskog prvenstva (prva nogometna liga zvana Premier liga) na gostovanju kod Al Fateha, koji vodi Slaven Bilić, došao do 5-0 uvjerljive pobjede, svoje prve ligaške u sezoni. Nane je proživljavao katarzu, a Ronaldo, Mane i Brozović pokazali nogometnu vještinu i umijeće. Cristiano i Mane su prva imena utakmice sa tri, odnosno dva gola.

Al Nassr je poveo u 27. minuti golom Sadija Manea nakon prekrasne asistencije Cristiana Ronalda.

SAMO SE HTIO SLIKATI /

Novi ispad jednog od najboljih igrača u povijesti: Ronaldo ponovno napravio incident izvan terena

Nakon što je dobio jednu pametnu loptu Brozovića koji je dirigirao igrom Al Nassra pozicijski, Ronaldo ju je s ruba šesnaesterca čudesno, kao na igrici, petom brzinski, majstorski proslijedio točno u noge Senegalca koji je pogodio pored golmana iz kosa.

Mane je iskusno pobjegao stoperu i onda krasnim udarcem pogodio suprotni kut za vodstvo Al Nassra 1-0. Senegalac je raspucan, ovo mu je drugi gol u trećem nastupu za svoj klub. Dvanaest minuta poslije, zabio je i Cristiano Ronaldo. Nije na tome stao. U 55. je Ronaldo primio odličan pas suigrača i lagano poslao loptu u mrežu za 3-0. Marcelo Brozović je u 52. zbog naguravanja dobio žuti. Mane je u 82. postigao gol za 4-0, svoj drugi na utakmici. Na kraju balade, Ronaldo je u 96. postavio konačnih 5-0.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.