POZNATE POLUFINALISTICE /

Aktualne europske prvakinje treći put u nizu u polufinalu: Na putu do prvog finala stoji im domaćin

12.8.2023.
16:46

Engleska, četvrta na FIFA-inoj rang ljestvici, treći put zaredom dospjela je među zadnje četiri reprezentacije na SP, no dosad još nije igrala u finalu.

DRAMA U LONDONU /

Arsenal pobjedom krenuo u novu sezonu, utakmica na Emiratesu kasnila pola sata iz bizarnog razloga

Australija je u ranije odigranom četvrtfinalu pobijedila Francusku nakon izvođenja jedanaesteraca rezultatom 7-6 jer je utakmica u regularnom vremenu i polsije produžetaka završila bez pogodaka.

Povele su Kolumbijke u 44. minuti golom Leicy Santos, no minutu kasnije u sudačkoj nadoknadi Lauren Hemp izjednačava. Pobjedu Engleskinjama donosi Alessia Russo pogotkom u 63. minuti.

Za Kolumbijke ovo je prvi put na svjetskom prvenstvu da su stigle do nokaut faze.

Jučer su se u polufinale plasirale Španjolska koja je nakon produžetaka svladala Nizozemsku sa 2-1, dok su Šveđanke u Aucklandu bile bolje od Japanki sa 2-1.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.