SVAKOME PO POLUVRIJEME / Njemačka i Srbija bez pobjednika

U vrlo uzbudljivoj utakmici reprezentacije Njemačke i Srbije odigrale su neriješeno 35:35.

24.1.2009.
18:12

Do samo kraja je bilo napeto kada su se u subotu popodne u dvorani Krešimira Ćosića susrele reprezentacije Njemačke i Srbije u prvoj utakmici drugog dijela natjecanja na SP-u.

Srbija je dominirala čitavo prvo poluvrijeme. Bili su vrlo razigrani u napadu, a kod Nijemaca ništa nije funkcioniralo kako treba.

U drugom dijelu reprezentativci Srbije kao da su se opustili što Nijemci odmah koriste i sustižu rezultat.

Konačni neriješeni rezultat je najpravedniji jer je objema ekipama pripalo po jedno poluvrijeme.

Srednjak Mladen Bojinović, koji je pogotkom u zadnjim sekundama izjednačio rezultat, bio je najbolji igrač Srbije s osam pogodaka, a Torsten Jansen je zabio 10 za Njemačku.

Utakmica je prošla bez incidenata osim, nažalost već tradicionalnog, zviždanja tijekom srpske himne.