JESTE LI SHVATILI? / Koreografija Delija koja je zbunila mnoge: 'Da tisuću puta u minuti, Zvezdo, postigneš gol'

Nakon tri kola Monaco i Ferencvaroš imaju šest bodova, a Zvezda i Trabzonspor su na tri

7.10.2022.
9:16
Dusan Milenkovic/ATA Images/PIXSELL

Crvena zvezda je u četvrtak na stadionu Rajko Mitić pobijedila mađarskog prvaka Ferencvaroša s 4-1 u trećem kolu grupne faze Europske lige. Nakon lošijeg ulaska u natjecanje, srpskom prvaku su trebala tri boda pod svaku cijenu, a osvojili su ih protiv Mađara koji su u prva dva susreta imali isto toliko trijumfa. U drugom susretu ove skupine sastali su se Monaco i Trabzonspor, a Francuzi su bili bolji te je ishod utakmice bio 3-1 za domaćine.

OČARAO IH JE /

Srpski mediji oduševljeni nakon poraza Modrih: 'Nepogrešivi srpski stoper hapsio Dinamovce'

Orginalna koreografija

Način navijanja kod navijača se razlikuje u različitim dijelovima svijeta, no ipak je u ovim krajevima identičan. Odlična atmosfera, koreografije, bakljade i slično, a upravo su Delije, navijači beogradske momčadi uoči utakmice pripremili jednu koreografiju na kojoj je stajao natpis: "Fizički nemoguće je, a znaš da želimo to". Možemo vidjeti suca kako diže zastavicu, štopericu u samom desnom kutu i rezultat 1000:0 za domaćine.

Sama koreografija označava novu pjesmu koju Delije pjevaju na tribinama Marakane: "Fizički nemoguće je, a znaš da želimo to - da 1000 puta za minutu, Zvezdo, postigneš gol! Da vodimo 1000:0, da nas ne stignu nikada.. 1001. kada padne - neka ponište zbog zaleđa". U strijelce su se upisali, Mitrović i Katai, dok je Kanga postigao dva zgoditka. Utješniji pogodak za goste i smanjenje rezultata postigao je Zachariassen. Nakon tri kola Monaco i Ferencvaroš imaju šest bodova, a Zvezda i Trabzonspor su na tri.