U BORBI ZA NOVE BODOVE / Kostelić u odličnoj poziciji uoči slaloma

Najbolji svjetski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 19. mjesto u spustu koji se vozi za superkombinaciju Svjetskog kupa u nedjelju u Chamonixu s vremenom 2:04.39 i zaostatkom od 2,81 sekunde za najbržim Austrijancem Romedom Baumannom (2:01.58).

5.2.2012.
13:04
PIXSELL

Natko Zrnčić Dim zauzeo je 34. mjesto s vremenom 2:05.49 i zaostatkom od 3,91 sekunde za Baumannom. Tin Široki nije završio utrku, Dalibor Šamšal je zauzeo 48. mjesto sa zaostatkom od 7,82 sekunde za prvim, a peti hrvatski skijaš koji je danas nastupio u Chamonixu Sebastian Brigović je sa zaostatkom od 8,01 sekundi zauzeo 49. mjesto.

Drugi je u spustu bio Francuz Adrien Theaux sa 70 stotinki zaostatka za Austrijancem, a treći Talijan Dominik Paris sa zaostatkom od 90 stotinki za prvim.

Slalom koji se vozi za superkombinaciju na rasporedu je u 14,00 sati.

Rezultati spusta i slaloma se zbrajaju pa Kostelić s ovim zaostatkom ima dobre izglede za dobar rezultat u Chamonixu gdje je prošlu sezonu završio na pobjedničkom postolju.