SRETNA STAZA / Kostelić odnio pobjedu u Wengenu

Drugoplasirani Šveđanin Andre Myhrer za hrvatskim je skijašem zaostao 29 stotinki dok je treće mjesto prirpalo Austrijancu Reinfriedu Herbstu (+0.51). Zrnčić-Dim je osvojio 18. mjesto.

17.1.2010.
13:07

WENGEN - Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić pobjednik je slaloma Svjetskog kupa u švicarskom Wengenu.

Kostelić je po drugi puta slavio na slalomu u Wengenu nakon 2002. godine, a ovo mu je jubilarna deseta pobjeda u karijeri. Drugo mjesto pripalo je Šveđaninu Andre Myhreru (+0.29), a treće Austrijancu Reinfriedu Herbstu (+0.51).

Natko Zrnčić-Dim utrku je završio na 18. mjestom i 2.20 sekundi zaostatka za Ivicom te tako ostvario najbolji slalomski rezultat u karijeri. Dalibor Šamšal nije uspio završiti prvu vožnju.