NOVI BODOVI ZA IVICU / Kostelić deseti u veleslalomu

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić potvrdio je odličnu formu vrlo dobrim nastupom u trećem veleslalomu sezone za Svjetski kup u francuskom Val d'Isereu.

13.12.2008.
13:38

VAL d'ISERE - Švicarski skijaš Carlo Janka pobijedio je u subotnjem veleslalomu u Val d'Isereu te je ostvario prvu pobjedu u Svjetskom kupu.

Na drugom mjestu završio je Talijan Massimiliano Blardone (+0,20), dok je treći bio Francuz Gauthier de Tessieres (+0,44). Francuski skijaš se do postolja probio nakon što je u prvoj vožnji bio na 30. mjestu.

Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je deseto mjesto (+1,30) čime je potvrdio dobru veleslalomsku formu. Prošlog tjedna u Beaver Creeku bio je osmi u ovoj disciplini.

Drugi hrvatski predstavnik Natko Zrnčić Dim nastupio je sa startnim brojem 72, ali nije završio prvu vožnju.