NIJE IŠLO / Zvezda slavila u zagrebačkom trileru: Euroligaš je ipak prejak za mlade Cibose

Cibona je na ljestvici deveta sa devet pobjeda i 12 poraza, dok je Crvena Zvezda druga s omjerom pobjeda i poraza 19-2.

21.3.2022.
21:59
Igor Soban/PIXSELL

Cibona je u ponedjeljak u utakmici 23. kola regionalne ABA lige doživjela poraz na svom terenu, bolja je od nje bila Crvena Zvezda sa 78-74 (20-12, 18-20, 16-24, 24-18).

NEOČEKIVANO /

Tko će biti MVP? Najkorisniji igrač NBA-a bit će moćni srpski centar, ali ne toliko zbog koševa i asistencija. Presudit će vrlo zanimljiv detalj

Zvezda je dobila prvu četvrtinu s osam razlike, a Cibona je bila bolja u drugoj te nakon treće čak došla u vodstvo, no  onda su gosti zadnju četvrtinu dobili s čak osam razlike što je presudilo.

Cibona deveta, Zvezda druga

Najbolji pojedinac  u redovima Cibone bio je Amar Gegić sa 19 koševa i sedam skokova, Danko Branković je dodao 17 koševa i šest skokova, a Toni Nakić 16 koševa. Crvenu Zvezdu su do pobjede predvodili Nikola Kalinić i Ognjen Dobrić sa po 14 ubačaja svaki.

U ranije odigranoj utakmici Split je u Čačku svladao Borac sa 64-59.