Premijer liga / Zadar se namučio protiv Bosca, ali ipak upisao novu pobjedu

Zadar nije dobro krenuo u samu utakmicu, a gosti su držali prednost na svojoj strani

16.1.2019.
21:44
Dino Stanin/PIXSELL

Košarkaši Zadra upisali su pobjedu protiv Bosca u sklopu 12. kola HT Premijer lige, na domaćem su parketu slavili rezultatom 88:79.

Odigrana je prva utakmica 12. kola domaćeg košarkaškog prvenstva u kojoj je Zadar stigao do ukupno devete pobjede, a četvrte uzastopne. Na domaćem je terenu rezultatom 88:79 slavio protiv Bosca i tako mu nanio 11. poraz sezone.

Zadar nije dobro krenuo u samu utakmicu, a gosti su držali prednost na svojoj strani. Prvu su četvrtinu zaključili s četiri koša viška (20:16), a i u drugoj dionici zagrebačka je momčad bila ta koja je diktirala ritam susreta. Serijom 8:0 Zadar je stigao do pet koševa viška (38:33), a poluvrijeme je zaključio ubačajem Marija Littlea za 44:42.