Iako godinama nisu u vrhu NBA lige, dvoboji New York Knicksa i Boston Celticsa uvijek privlače pažnju, a u noćašnjem susretu Celticsi su u gostima svladali Knickse sa 108:97.

4.2.2015.
12:03

Boston je konstantno bio u vodstvu, a najveća prednost bila je 16 poena. No, u posljednjoj četvrtini, osam minuta prije kraja, New York je uspio doći na samo četiri koša zaostatka, ali nije imao snage za potpuni preokret.

Boston su predvodili Avery Bradley s 26 i Jared Sullinger s 22 koša, dok je kod Knicksa Carmelo Anthony ubacio 21, a Jose Calderon 17 poena.

Golden State Warriorsi, koji imaju najbolji omjer na Zapadu, osmi puta uzastopce svladali su Sacramento Kingse, ovaj puta s uvjerljivih 121-96. Utakmica je prelomljena u prvom poluvremenu kada su Warriorsi napravili seriju 23:0.

Kod Warriorsa Stephen Curry je upisao 23 poena i 9 asistencija, a Andre Iguodala i Marreese Speights dodali su po 17 koševa. U momčadi Sacramenta najbolji su bili DeMarcus Cousins s 26 i Rudy Gay s 20 poena.

U važnoj utakmici u borbi za doigravanje na Istoku Detroit je pobijedio Miami sa 108:91, uz 25 koševa i 13 asistencija D.J. Augustina.

Philadelphia 76ers - Denver Nuggets 105:98

Detroit Pistons - Miami Heat 108:91

New York Knicks - Boston Celtics 97:108

Portland Trail Blazers - Utah Jazz 103:102

Sacramento Kings - Golden State Warriors 96:121