[VIDEO] HRVATI SE KONAČNO PROBUDILI I ODMAH ODUŠEVILI POTEZIMA: / Pogledajte što su napravili Bogdanović i Šarić

Bogdanović je upisao 21 poen i od toga je četiri puta gađao tricu

29.2.2020.
8:50
Profimedia, TNS / ddp USA

Utah Jazza konačno je prekinuo seriju od četiri uzastopna poraza uvjerljivom pobjedom nad Washingtonom kod kuće. Ekipa Bojana Bogdanovića slavila je sa 129:119, a Hrvat je po prvi put nakon All-Star vikenda odigrao dobru utakmicu.

Bogdanović je upisao 21 poen i od toga je četiri puta gađao tricu. Donovan Mitchell je s 30 poena vodio Jazz do pobjede, dok je kod gostiju najbolji bio Bradley Beal s 42 poena i 10 asistencija.

Ivica Zubac odigrao je malo više od 22 minute u pobjedi svog Clippersa nad Denverom, a u pobjedu je ugradio 10 poena, šest skokova i jedan asist. Imao je savršen šut 3/3 i 4/4 bacanja. Paul George s 24 poena predvodio Clipperse.

Konačno je dobru utakmicu odigrao i Dario Šarić, premda je njegov Phoenix izgubio. Sunsi su poraženi kod kuće od Detroita sa 113:111, a Šarić je na koncu upisao 11 poena, tri skoka i dvije asistencije za 27 minuta igre.

Najefikasniji igrač Sunsa bio je Devin Booker s 26 poena, dok je Pistonse predvodio Derrick Rose s 31 poenom.

Milwaukee Bucksi potopili su Oklahoma City Thunder sa 133:86. Kod Bucksa je najefikasniji s 32 poena bio Giannis Antetokounmpo.

Cleveland Ante Žižića izgubio je u gostima kod New Orleans Pelicansa sa 116:104, a Hrvat je imao skroman učinak od četiri poena, tri skoka i dvije asistencije.