Uzbudljiva košarkaška večer: Bogdanović, Zubac i Šarić slavili, Žižićevi Cavaliersi upisali osmi poraz

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića sa 102-101 bili su bolji od Boston Celticsa

4.11.2018.
12:40
AP Images

Bojan Bogdanović sinoć je upisao pobjedu sa svojim Indiana Pacersima, kao i Ivica Zubac s Los Angeles Lakersima i Dario Šarić sa Philadelphia 76ersima, dok su Cleveland Cavaliers Ante Žižića doživjeli osmi poraz u devet utakmica.

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića sa 102-101 bili su bolji od Boston Celticsa, a pobjedu im je donio Victor Oladipo tricom 3,4 sekunde prije kraja. Oladipo je utakmicu završio sa 24 koša i 12 skokova, a Bogdanović je u 23 minute zabio 16 koševa (šut iz igre 6/11, trice 2/5) i tome dodao tri skoka, jednu asistenciju i tri ukardene lopte.

Philadelphia 76ers također su slavili, sa 109-99 pobijedili su Detroit Pistonse i to im je četvrta pobjeda u zadnjih pet utakmica. Dario Šarić odigrao je 22 minute za Philadelphiju i zabio pet koševa sa šutom iz igre 2/5 i trice 1/4 te je ugrabio četiri skoka i upisao dvije asistencije.

LA Lakers sinoć su prekinuli niz od 16 poraza u utakmicama protiv Portland Trail Blazersa, svladavši ih u gostima sa 114-110. Ivica Zubac bio je solidan, odigrao je 19 minuta i u tom je vremenu upisao devet koševa (šut iz igre 4/5), osam skokova i jednu ukradenu loptu.

Cleveland Cavaliersi nastavljaju s porazima, sinoć su ih lako pobijedili Charlotte Hornets sa 126-94. Ante Žižić odigrao je četiri minute i upisao dva koša (šut iz igre 1/2) i dva skoka.