SNIMKA POSTALA VIRALNA / Trener Cibone poludio tijekom utakmice: 'Ne igra se tako protiv Zvezde, vucite pi*ka vam materina"

Cibona je u zanimljivoj utakmici poražena od Crvene zvezde u KC-u Dražen Petrović

22.3.2022.
9:51
Screenshot/ ArenaSport

Cibona je u ponedjeljak u utakmici 23. kola regionalne ABA lige doživjela poraz na svom terenu, bolja je od nje bila Crvena Zvezda sa 78-74 (20-12, 18-20, 16-24, 24-18).

POSLAO JE OŠTRU PORUKU /

Javio se heroj Ukrajine i bivši tenisač: 'Evo zašto Rusima treba zabraniti nastupe na sportskim natjecanjima'

Zvezda je dobila prvu četvrtinu s osam razlike, a Cibona je bila bolja u drugoj te nakon treće čak došla u vodstvo, no onda su gosti zadnju četvrtinu dobili s čak osam razlike što je presudilo.

Najbolji pojedinac u redovima Cibone bio je Amar Gegić sa 19 koševa i sedam skokova, Danko Branković je dodao 17 koševa i šest skokova, a Toni Nakić 16 koševa. Crvenu Zvezdu su do pobjede predvodili Nikola Kalinić i Ognjen Dobrić sa po 14 ubačaja svaki.

Okorn pobijesnio

Cibona je odigrala dobru utakmicu protiv Euroligaša i aktualnog prvaka ABA lige te se vidjela motivacija zagrebačke momčadi na terenu. Ipak, jedan detalj je mnogima upao u oko.

Rijeć je o jednom time-outu hrvatskog predstavnika, kada je temperamentni trener Gašper Okorn očitao lekciju svojoj ekipi:

"Majstori, ne igra se utakmica protiv Zvezde na dva penala, da dva lagana koša, bez skoka i na kontru. Nema! Hoćete nešto? Onda ginite na terenu, je l' vam jasno?! Vucite pi*ka vam materina! Koji k*rac imate dva faula, nosite ih tamo! Ja vam tri dana pričam o skoku, zašto nas to sada košta. Potucite se za svaki skok", vikao je slovenski strateg.

Cijeli time-out i bukvicu Okorna pogledajte OVDJE.