TEK DRUGA POBJEDA BIVŠE LEBRONOVE MOMČADI: / I Ante Žižić dobio priliku u rijetkom slavlju Cavsa

Cavsi izgledaju užasno ove sezone

14.11.2018.
9:15

Samo tri utakmice odigrane su u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta u noći na srijedu, a od hrvatskih košarkaša priliku za nastup imao je samo centar Cleveland Cavaliersa Ante Žižić.

Doprvaci NBA lige očekivano se muče po odlasku nositelja igre LeBrona Jamesa pa su na začelju Istočne konferencije utakmicu protiv Charlotte Hornetsa dočekali s tek jednom pobjedom i jedanaest poraza. Upisali su sad drugo slavlje, a u konačnih 113-89 priliku je u trajanju od šest minuta dobio i Žižić. Promašio je jedini pokušaj iz igre, imao tri skoka, ali i tri izgubljene lopte. Za pobjednike je Jordan Clarkson s klupe ubacio 24 poena, Tristan Thompson dodao 11 uz 21 skok.

Potpuno je, pak, kod Hornetsa podbacio Kemba Walker koji je promašivao 2-16 iz igre.

ŠARIĆ PREDSTAVLJEN U MINNESOTI: /

Njegov izraz lica na predstavljanju priča je dana američkih medija - 'Izgleda jadno'

Pobjede Rocketsa i Warriorsa

Trojica igrača Houston Rocketsa ubacila su više od 20 poena u pobjedi protiv Denver Nuggetsa pa je loš start momčadi (1-5) popravljen petom pobjedom u posljednjih sedam utakmica. Devetnaest od svoja ukupno 22 poena James Harden je ubacio u drugom poluvremenu utakmice u kojoj je imao i jedanaest asistencija od kojih su mnoge išle prema Clintu Capeli (24 koša).

NBA prvaci Golden State Warriorsi su i bez Stephena Curryja, ali i Draymonda Greena - koji je na hlađenju zbog sukoba sa Kevinom Durantom – slavili protiv Atlanta Hawksa koji na pobjedu kod njih čekaju od 2011. godine. Durant je predvodio strijelce sa 29 poena, pet manje dodao je Klay Thompson.

NBA liga, rezultati:

Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 113-89 Denver Nuggets - Houston Rockets 99-109 Golden State Warriors - Atlanta Hawks 110-103