NIJE MOGAO OSTATI RAVNODUŠAN / Snoop Dogg u prvom redu gledao Luku u transu; 'Tko sad plače, mater vam je*em?!'

Ipak, Dončić se nije dao pokolebati, pa se nakon zabijenih koševa okrenuo prema navijačima Wolvesa i uzviknuo: 'Tko sad plače, mater vam je*em?!'

31.5.2024.
10:34

Dok je Luka Dončić vodio svoju momčad prema pobjedi te im osigurao mjesto u NBA finalu, s tribina je cijelu situaciju pomno pratio popularni reper Snoop Dogg. Briljirajući od samog početka, Dončić je Dallas odveo u veliko finale NBA lige tako što je u petoj utakmici finala Zapadne konferencije bio najbolji igrač za pobjedu Mavsa 124:103 kod Minnesote. Do kraja prve četvrtine skupio je 20 poena dok je suparnička momčad zajedno imala 19. Na poluvremenu je zajedno s Kyrie Irvingom imao 44 poena dok su Wolvesi brojali 40.

'TKO SAD PLAČE, FRAJERU?!' /

Čudesni Luka Dončić i Kyrie Irving odveli Mavse u finale NBA lige i upisali se u povijest

Već je na poluvremenu bilo jasno tko ulazi u finale, ali Dončić se nije zaustavio na tome. Do kraja utakmice skupio je 36 poena, dodao 10 skokova, 5 asistencija i 2 ukradene lopte. Time je postao prvi košarkaš u povijesti NBA lige koje je u play-offu ostvario 150 skokova i zabilježio 50 trica. Uz sve to, proglašen je i MVP-om konferencijskog finala.

Budući da je Dallas gostovao u Minneapolisu, atmosfera na tribinama za gostujuću je momčad bila poprilično neprijateljska. Ipak, Dončić se nije dao pokolebati, pa se nakon zabijenih koševa okrenuo prema navijačima Wolvesa i uzviknuo: "Tko sad plače, mater vam je*em?!"

U prvom redu ispred košarkaša sjedio je Snoop Dogg kojeg su kamere ulovile kako se smiješi i kima glavom na Dončićeve riječi - vidno impresioniran.