SJAJNA NOĆ BOGDANOVIĆA: / Hrvat izbombardirao Grizzliese! Embiid ostvario monstruozan učinak

16.11.2017.
8:49

Pacersi su ostvarili svoju sedmu pobjedu u 15 odigranih susreta u dosadašnjem dijelu sezone, a najzaslužniji za nju bio je Darren Collison ostvarivši učinak od 30 poena, 2 skokova i 8 dodavanja. Uz njega, sjajan je bio Victor Oladipo s 21 poenom, 6 skokova i 3 dodavanja.

BOSTON UPISAO 13. POBJEDU U NIZU: Čovjek s maskom i Celticsi i dalje nezaustavljivo gaze

U redovima poražene momčadi najviše je pokazao odlični Marc Gasol s fantastičnim učinkom od 35 poena, 13 skokova i 5 dodavanja.

Posebno je zanimljivo bilo u četvrtoj četvrtini, u kojoj se i prelomila utakmica i u kojoj su gostujući Grizzliesi pali...

Talentirani Timberwolvesi pobijedili su po mnogima najbolju i najuređeniju franšizu NBA lige San Antonio Spurse rezultatom 98-86. U pobjedi domaće Minnesote ključna je bila druga četvrtina koju su vukovi dobili 19-39. Bila je ovo deveta pobjeda za Minnesotu od ukupno 14 susreta ove sezone i vukovi su trenutno treća momčad jakog Zapada.

Najzaslužniji za pobjedu bili su slavljenik Karl-Anthony Towns koji je ubacio 26 poena uz 16 skokova za svoj 22 rođendan, te Jeff Teague s 16 poena i 6 dodavanja. Ovom pobjedom Minnesota je prekinula crni niz protiv Spursa od 12 poraza.

Uz Bojana Bogdanovića najbolji hrvatski košarkaš Dario Šarić imao je solidnu noć. Iako je krilni centar Philadelphije na terenu proveo 33 inute i ostvario učinak od 7 poena i 6 skokova u pobjedi 76-ersa nad Lakersima u Staples Centru 115-109.

Ivica Zubac nije ulazio u igru za Los Angeles. Najbolji košarkaš Philadelphije Joel Embiid imao je noć za pamćenje. Embiid je ostvario učinak od 46 poena ( šut iz igre 14/20) uz 15 skokova, 7 blokada i 7 dodavanja za 34 minute na parketu. Strašno...

Orlando Magic je sinoć poražen, bolji od njih su kod kuće bili Portland Blazers sa 99-94. To je treći uzastopni poraz Orlanda (8-7).

Kod Portlanda najbolji je bio Damian Lillard koji je utakmicu završio sa 26 pogodaka, C.J Collum dodao 24, dok je bivši igrač Orlanda Shabazz Napier ubacio 19 koševa, od čega pet trica.

Evan Fournier je bio najbolji strijelac Orlanda sa 22 pogotka. Mario Hezonja je u sedam minuta (šut iz igre 0/1, trice 0/1) ostao bez pogodaka, ali je ugrabio jedan skok i upisao jednu ukradenu loptu.

Cleveland Cavaliers su sa 115-107 pobijedili Charlotte Hornetse, a predvodio ih je raspoloženi LeBron James sa 31 pogotkom, Kevin Love je ubacio 22 koša, a Ante Žižić nije ulazio u igru.

Miami Heat - Washington Wizards 93-102 New York Knicks - Utah Jazz 106101 Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 99-95 Atlanta Hawks - Sacramento Kings 126-80 Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 107-115 (Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland) Memphis Grizzlies - Indiana Pacers 113-116 (Bojan Bogsdanović je u 28 minuta za Indianu zabio 16 koševa i ugrabio tri skoka te upisao jednu asistenciju) Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 98-86 New Orleans Pelicans - Toronto Raptors 116-125 Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls 92-79 Portland Trail Blazers - Orlando Magic 99-94 (Mario Hezonja je u 7 minuta za Orlando bio bez pogodaka, ugrabio je jedan skok i upisao jednu ukradenu loptu) Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers 109-115 (Ivica Zubac nije ulazio u igru za Los Angeles; Dario Šarić je odigrao 33 minute za Philadelphiju, zabio je sedam koševa, ugrabio šest skokova i upisao tri bloka)