ŠARIĆEVA PHILADELPHIA JEDNU POBJEDU UDALJENA OD SLJEDEĆE RUNDE: / Triple-double učinak sjajnog Simmonsa, Šarić solidan

Redick je bio najbolji strijelac Sixersa sa 24 koša, a Wade je za Heat zabio 25

21.4.2018.
23:37

Philadelphia 76ersi pobijedili su i drugi puta na gostovanju u Miamiju te sada vode sa 3-1 u seriji, a sljedeće dvije utakmice Šarićeva momčad igrat će na domaćem terenu.

U subotu navečer Sixersi su slavili rezultatom 106-102. Miami je vodio na poluvremenu, ali u nastavku su se igrači Philadelphije razbudili i preuzeli inicijativu te vodstvo. Na ulasku u posljednje dvije minute imali su Sixersi šest koševa prednosti, ali Dwayne Wade odbio se predati te je zabio posljednjih deset koševa za Heat, ali nije bilo dovoljno da spasi svoju momčad od poraza.

Dwayne Wade ujedno je bio i najbolji strijelac svoje momčadi s 25 koševa, a Goran Dragić dodao je 20. Kod Sixersa, sjajan je bio JJ Redick s 24 koša, a naš Dario Šarić u igri je proveo 29 minuta te je za to vrijeme ubacio 11 koševa uz šut iz igre 4/13 te je dodao osam skokova i dvije asistencije. Fantastičnu utakmicu odigrao je i mladi Ben Simmons ostvarivši triple-double učinak: 17 koševa, 13 skokova i deset asistencija.