EUROLIGA / Real Madrid i dalje gazi u elitnom natjecanju, Mario Hezonja ubacio 12 poena

Ante Toni Žižić je u 89-82 gostujućoj pobjedi Anadolu Efesa kod Monaca sudjelovao sa šest koševa

14.11.2023.
23:47

Košarkaši madridskog Reala zadržali su stopostotni učinak u Euroligi i nakon svog sedmog nastupa u ovom natjecanju ove sezone, oni su kao gosti svladali Valenciju sa 76-73, a hrvatski reprezentativac Mario Hezonja je u taj uspjeh ugradio 12 koševa (šut za dva 3-4, trica 2-3), dva skoka i jednu osvojenu loptu za 20:28 minuta provedenih na terenu.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO

Gabriel Deck sa 17 i Facundo Campazzo sa 15 poena predvodili su Real, dok je Brandon Davies sa 22 ubačaja bio najefikasniji kod Valencije koja je pala na omjer pojeda i poraza 5-3.

Ante Toni Žižić je u 89-82 gostujućoj pobjedi Anadolu Efesa kod Monaca sudjelovao sa šest koševa (šut za dva 3-4) i četiri skoka. Shane Larkin je sa 25 pogodaka predvodio Anadolu Efes, dok je Jordan Loyd ubacio 19 poena za Monaco. Anadolu Efes je sada na omjeru 4-4, a Monaco na 5-3.

EUROLIGA /

Real i Mario Hezonja nastavljaju harati, Partizan pao u paklu Pireja nakon produžetka

EUROLIGA /

Jaleen Smith je u 86-79 pobjedi Virtusa iz Bologne protiv Emporio Armanija postigao dva pogotka (šut za dva 1-2, trica 0-1) za samo 8:46 minuta provedenih u igri. Iffe Lundberg je sa 19 ubačaja bio najbolji kod Virtusa, dok je Shavon Shields ubacio 21 za Armani. Virtus je na 6-2, a Armani na 2-6.