EUROLIGA / Real i Mario Hezonja nastavljaju harati, Partizan pao u paklu Pireja nakon produžetka

Real upisao i 4 uzastopnu pobjedu, Olympiakos dobio Partizan u produžetku

19.10.2023.
23:49

Košarkaši europskog prvaka Real Madrida nastavljaju pobjednički niz na otvaranju Eurolige.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

U današnjem susretu četvrtog kola Real je u Madridu pobijedio Emporio Armani Milan sa 88-71 upisavši i četvrtu pobjedu.

Gosti su bolje ušli u susret i nakon prve četvrtine su vodili 25-19, no Real je do poluvremena uspio izjednačiti (42-42). Treću dionicu Španjolci su dobili sa 25-19, a pobjedu su potvrdili u zadnjoj četvrtini za konačnih +16.

KAO DA NIJE S OVOG SVIJETA /

Najljepša sportska novinarka koja prati Euroligu zasjenila sve na utakmici Olimpyakosa i Partizana

Sergio Llull je sa 19 koševa predvodio Real, dok je drugi strijelac bio hrvatski košarkaš Mario Hezonja sa 13 koševa uz tri skoka i tri ukradene lopte. Facundo Campazzo je dodao 12 koševa i 10 asistencija. Na suprotnoj strani najefikasniji su bili Shavon Shields sa 16 koševa i sedam skokova i Nikola Mirotić sa 13 koševa i šest skokova.

Fenerbahče je na svom parketu pobijedio Asvel 101-86. Fener su do treće pobjede vukli Scottie Wilbekin sa 18 koševa i Tarik Biberović sa 17 koševa i četiri skoka. Kod francuskog sastava kojem je to bio četvrti poraz, najefikasniji je bio Frank Jackson sa 25 koševa.

Žalgiris je kao gost bio bolji od Baskonije sa 99-82. Gosti su sjajno ušli u susret i nakon prve četvrtine su imali osam koševa razlike i prednost više nisu ispuštali. Najveću prednost imali su u trećoj četvrtini, +18.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

Rolands Smits sa 21 košem i osam skokova, te Brady Manek sa 17 koševa su bili najefikasniji u pobjedničkom sastavu, dok su kod Baskonije prvi strijelci bili Chima Moneke sa 32 koša i devet skokova, te Markus Howard sa 26 koševa.

Olympiakos je u Pireju nakon produžetaka porazio Partizan sa 98-94. Na grčkoj strani šestorica igračla su upisala dvoznamenkasti broj koševa, a predvodio ih je Giannoulis Larentzakis sa 19 koševa. Kod Partizana Zach Leday je bio najefikasniji sa 18 koševa.

Nakon nepotpunog četvrtog kola vodi Real Madrid sa četiri pobjede, a na dnu je Asvel sa četiri poraza.