NBA liga / Prvi triple-double Luke Dončića nedovoljan Dallasu, Netsi u posljednjoj četvrtini razbili Kingse

Washington Wizardsi igraju solidno u posljednje vrijeme, a danas su upisali četvrtu pobjedu u posljednjih pet susreta

22.1.2019.
0:07
AP Images

Odigrane su još četiri utakmice u NBA ligi, a do nove pobjede stigli su Washington Wizardsi koji nisu imali problema protiv Detroita. Milwaukee Bucksi slavili su protiv Dallasa kojem nije pomogao niti Luka Dončić s triple-doubleom, dok su Brooklyn Netsi, zahvaljujući odličnoj posljednjoj četvrtini, stigli do pobjede protiv Sacramenta.

Washington Wizardsi igraju solidno u posljednje vrijeme, a danas su upisali četvrtu pobjedu u posljednjih pet susreta (poraz je upisan od Toronta nakon produžetaka). Na domaćem terenu potpuno su nadigrali Detroit Pistonse sa 101:87. Već do poluvremena domaćin je imao 16 koševa viška (50:34), a do kraja susreta Pistonsi se nisu uspjeli spustiti ispod deset koševa minusa.