MAJSTOR / Detroit Pistonsi na krilima čudesnog Bojana Bogdanovića srušili prvake. Pogledajte potez našeg 'Babe' koji je bacio Amerikance u trans

Bogdanović je protiv golden State Warriorsa bio nabolji igrač na parketu

5.1.2023.
8:13

Detroit Pistonsi na krilima najboljeg hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića. pobijedili su na gostovanju aktualne NBA prvake Golden State Warriorse 119-122. Bogdanović je zabio 29 koševa i upisao četiri skoka, pet asistencija i dva puta je ukrao loptu u 33 minute provedene na terenu.

KAKVA VEČER /

Nezaustavljivi Giannis odigrao monstruoznu utakmicu, hrvatski krvnik zabio nemoguće pa dobio 'šamar' od sudaca

Jedan Bogdanovićev potez, asistenciju u prvoj četvrtini, Yahoo!Sports i MSN nazvali su asistencijom večer u NBA ligi.

Bogdanović se tada probijao prema košu i pao, a dva pritivnička igrača, Jordan Poole i Donte DiVincenzo, pokušavali su mu uzeti loptu dok je bio na leđima. No, bogdanović ju je uspio zadržati i onda, dok je sjedio na parketu, dodao Jalenu Durenu koji je monstruozno zakucao.