NBA / Philadelphia bolno prizemljila Indianu, Bojan Bogdanović prvi strijelac u porazu

Dva potpuno različita lica pokazali su Indiana Pacersi na gostovanju u Philadelphiji

11.3.2019.
8:15
AP Images

Indiana Pacersi poraženi su na gostovanju kod Philadelphije 106:89, a za poraz mogu kriviti igru u drugom dijelu. Drugo poluvrijeme odradili su očajno, a Bojan Bogdanović susret je završio kao prvi strijelac Pacersa.

Dva potpuno različita lica pokazali su Indiana Pacersi na gostovanju u Philadelphiji. U prvom poluvremenu igrali su odlično, imali igru i frustrirali Sixerse, ali u drugom dijelu upravo suprotno. kada u 24 minute ubaciš samo 30 poena, jasno je kako si odigrao.

U sve to uklopio se i Bojan Bogdanović koji je bio prvo ime Pacersa u prvom dijelu s 15 poena, a u drugom poluvremenu dodao je još samo tri.