NOVI DOUBLE-DOBULE UČINAK DRAGANA BENDERA: / Prvaci pobijedili Sunse, Hezonja vrlo dobar u porazu Magica

Svih pet naših košarkaša bilo u akciji u sinoćnjim NBA utakmicama

9.4.2018.
9:41

Dragan Bender ostvario je double-double učinak u domaćem porazu njegovih Phoenix Sunsa od Golden State Warriorsa 117-110. Hrvatski košarkaš proveo je 41 minutu na parketu te je za to vrijeme ubacio 14 košta i dodao 14 skokova. Danuel House bio je prvo ime Sunsa sa 22 koša, a za aktualne prvake Klay Thompson ubacio je 34 koša.

Orlando Magic poražen je na gostovanju kod Toronto Raptorsa sa 112-101, a Mario Hezonja ubacio je 14 koševa za poraženu momčad. Na to je dodao tri skoka i pet asistencija. Jedini suigrač koji je imao bolji šuterski učinak od njega bio je Aaron Gordon sa 16 koševa. Miles je za Raptorse zabio 22 koša, a Anunoby je dodao 21 koš.

Ivica Zubac igrao je 13 minuta u domaćem porazu svojih LA Lakersa 0d Utah Jazza 112-97 te je za to vrijeme uspio ubaciti svega dva koša te je dodao četiri skoka. Prvo ime u njegovoj momčadi bio je Hart s 25 koševa, a Jazz su do pobjede poredvodili Mitchell i Ingles sa 28, odnosno 22 poena.

U utakmicama koje su se igrale u nedjelju navečer po našem vremenu sudjelovali su i Dario Šarić i Bojan Bogdanović te su pružili dosta dobre partije, a o tome više možete pročitati ovdje.

DOBRE PREDSTAVE NAŠIH KOŠARKAŠA: /

Babo oduševio potezom, Dario rođendan proslavio na svoj način

Rezultati:

Charlotte Hornets - Indiana Pacers 117-123 (Bojan Bogdanović je odigrao 31 minutu za Indianu, zabio je 13 koševa i upisao tri skoka i jednu asistenciju) Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks 109-97 (Dario Šarić je odigrao 26 minuta za Philadelphiju, zabio je devet koševa i upisao pet skokova i pet asistencija) Boston Celtics - Atlanta Hawks 106-112 Memphis Grizzlies - Detroit Pistons 130-117 Toronto Raptors - Orlando Magic 112-101 (Mario Hezonja je odigrao 28 minuta za Orlando, zabio je 14 koševa i upisao tri skoka, pet asistencija i jednu ukradenu loptu) Los Angeles Lakers - Utah Jazz 97-112 (Ivica Zubac je odigrao 13 minuta za LA Lakerse, zabio je dva koša i upisao četiri skoka, jednu asistenciju i jedan blok) Phoenix Suns - Golden State Warriors 100-117 (Dragan Bender je odigrao 41 minutu za Phoenix, zabio je 14 koševa i upisao 14 skokova i dvije asistencije)